У процесі підбору імен для хлопчиків-близнят, варто закцентувати на схожості, але й відмінності малюків. Відповідно, найчастіше батьки обирають такі імена, що схожі між собою, але різниця залишається помітною. 24 Канал розкаже, як обрати ім'я та підкаже кілька варіантів.

Дивіться також Як назвати дівчинку красиво: вдалі варіанти

Найперше слід пам'ятати про те, що ім'я має бути співзвучним з по батькові та прізвищем. Також краще обирати імена, які починаються на різні літери – щоб позбутись плутанини діток у дитсадку та школі.

Вдалим варіантом є назвати хлопчиків на честь родичів, наприклад двох дідусів – так нікому не буде прикро, а батькам не доведеться довго роздумувати.

Універсальних правил не існує, тому головне при виборі – орієнтуватися на власні бажання, вподобання, свою інтуїцію, а також сімейні традиції.


Як підібрати ім'я / Фото Pixabay

Імена для хлопчиків-близнюків

  • Святослав та Ярослав. Ці імена мають слов'янське походження. Перше означає "священна слава", друге – "ярий та славний". Вважається, що ці імена володіють сильною енергетикою, адже свого часу їх носили найвидатніші київські князі.
  • Тимур та Артур. Перше ім'я має тюркське походження, тоді як ім'я Артур фігурувало у переказах кельтських племен. Перше має значення "залізо", а друге – "могутній", "воїн". Власники імені Артур спокійні, але мають сильну інтуїцію. Тимури зазвичай наполегливі та чуйні.
  • Андрій та Сергій. Ці імена схожі за звучанням, але різняться за значенням та походженням. Андрій походить з давньогрецької та означає "сміливий". Сергій натомість має давньоримське походження, а його значення – "захисник", за іншою версією "слуга Божий".
  • Борис та Гліб. Покровителі цього імені теж були братами – князі Борис та Гліб – сини Володимира Великого. Вони стали одними з перших канонізованих святих православною церквою.
  • Теодор та Матвій. Ці імена підійдуть хлопчикам, батьки яких хочуть підкреслити їхню індивідуальність. Водночас обидва імені мають одне значення – "дарований Богом". Теодор має грецьке походження, а Матвій – давньоєврейське.