24 Канал з'ясував, як правильно доглядати за вибагливою та красивою орхідеєю взимку – відповідна турбота та дотримання простих правил можуть врятувати рослини.

Читайте також Як доглядати за кімнатними рослинами взимку, щоб вони не загинули

Як поливати орхідею взимку

Орхідея – вологолюбна рослина, яка потребує регулярного зволоження навіть взимку. Звісно, частота поливу у холодну пору року буде меншою – поливати орхідеї взимку варто раз на 10 днів.

Чим більший горщик у вашої рослини, тим частіше треба зволожувати землю.

Як доглядати за орхідеями взимку / Фото Unsplash

Що не можна робити з орхідеями взимку

Ціла низка дій може нищівно вплинути на вашого зеленого виконавця. Серед них:

  • Перелив чи пересушення ґрунту– занадто багато вологи може спричинити хвороби коренів та загибель рослини, а пересушення сповільнить розвиток суцвіть та може знищити листки орхідеї.
  • Регулярне переставляння рослини з місця на місце – орхідеї, як й інші рослини, важко сприймають "переселення" та можуть захворіти від стресу. Крім того, небажані переставляння можуть негативно вплинути на цвітіння та загальний розвиток рослини.
  • Поливати розетку рослини – вода може застоятися в розетці та спричинити загнивання зсередини, а також призвести до хвороб рослини.
  • Поливати занадто теплою водою – орхідеї люблять теплу воду, проте перегинати з температурою, щоб зігріти рослину, не варто. Гранична температура поливу – +50 градусів, в ідеалі – 35 градусів за Цельсієм.

Як доглядати за орхідеями взимку / Фото Unsplash