Про це вона розповіла в інтерв'ю US Weekly.

За словами Кайлі Дженнер, всі чутки у ЗМІ про її другу вагітність – неправдиві. Вона наразі не готова до появи іншої дитини, однак у майбутньому хотіла б ще нащадків.

Читайте також: Кайлі Дженнер похизувалась фігурою в латексній сукні: пікантні фото

Чи збираюся я народжувати ще дитину? Звісно, я хочу мати другого малюка, але коли це станеться — поки невідомо! Я безумовно зараз не готова до другої вагітності і не знаю, коли саме буду до неї готова. Але коли це трапиться, обов'язково поділюся з вами цією новиною, люди!
– зізналась Кайлі Дженнер.

Окрім цього, бізнесвумен та акторка зазначила, що в майбутньому хотіла б стати мамою для ще однієї дівчинки. Вона навіть задумувалась, як би назвала немовля.

"Звісно, я думала над тим, як назвати ще одну дитину. Але поки не знайшла те ім'я, яке мені б сподобалося. Я точно знаю, що хотіла б народити ще одну дівчинку і дати їй дуже ніжне і жіночне ім'я", – додала Кайлі Дженнер.

Нагадаємо, що Кайлі Дженнер народила доньку Стормі 1 лютого 2017 року. Всю свою вагітність вона приховувала новину про народження первістка. Батьком дівчинки був репер і її бойфренд Тревіс Скотт, однак екс-хлопець Кайлі – Тайга, заявив, що теж може бути батьком доньки, тому що в час їхнього розлучення і час зачаття дитини вони ще були в сексуальних стосунках.