Нещодавно мережу розбурхала новина: Регіна Тодоренко вагітна первістком. Тоді зірка різко спростувала всі "чутки", зазначивши, що її "дітище" – це шоу "П'ятниця".

Читайте також: Нахабно збрехала, – у мережі гнівно відреагували на дописи вагітної Регіни Тодоренко

Наразі, коли вагітність телеведуча вже не може приховати, вона активно ділиться з підписниками яскравими знімками з округлим животом. Така поведінка Регіни спровокувала шквал критики у мережі.

Тепер же на сторінці Регіни Тодоренко з'явивcя допис, у якому зірка розповіла про своїх хейтерів.

"Сьогодні хочеться сказати стоп всім недоброзичливцям, які мене оточують. Я вірю в те, що друзі, команда, партнери – відображення самого себе! І коли хтось скаржиться: "Всі навколо ідіоти, тому моє життя не вдалося". Треба почати з себе; треба зрозуміти, що саме ти робиш не так, чому саме тебе оточують такі люди", – розпочала своє звернення Регіна.

Читайте також: Регіна Тодоренко засвітила оголений вагітний живіт: фото

Телеведуча додала, що далеко не ідеальна, тому в разі якоїсь складної ситуації намагається завжди проаналізувати, де вона неправильно поступила, чи щось зайве сказала. Ймовірно, так Регіна Тодоренко вирішила прокоментувати той шквал критики, який обвалився днями на її сторінку.

Я далеко не ідеал, в мені багато розбіжностей. Коли я потрапляю в складну ситуацію, відразу намагаюся проаналізувати, де поступила неправильно саме я, а не хтось інший. Але вже якщо я впевнена в своїй правоті – бережися,
– додала Регіна.

Нагадаємо, що на початку червня в Росії відбулась церемонія вручення премій "Муз-ТВ". На урочисту подію завітала українська телеведуча Регіна Тодоренко, яка засвітила округлий живіт в пишній сукні. Однак, коли у ЗМІ поширилась інформація про вагітність зірки, а в мережі всі питали про майбутню дитину, вона спростувала всі "чутки".