На початку червня в Росії відбулась церемонія вручення премій "Муз-ТВ". На урочисту подію завітала українська телеведуча Регіна Тодоренко, яка засвітила округлий живіт в пишній сукні. Однак, коли у ЗМІ поширилась інформація про вагітність зірки, а в мережі всі питали про майбутню дитину, вона різко спростувала всі "чутки".

"Друзі, досить розпускати чутки! Відео для тих, у кого є почуття гумору! Шоу "П'ятниця" – це моє дітище. Саме його я виношувала 9 місяців, а то і рік! Дякую моїм адекватним і розумним прихильникам, які хоч не лінуються заглядати в акаунти, які я публікую, і помічають хештеги", – написала Регіна, додавши відео, на якому вона показує, як виглядає вагітною та ні.

Варто зазначити, що наприкінці відео зірка з насмішкою гладить свій живіт, показуючи, що не вагітна. Саме це розгнівало користувачів мережі, які побачили у цьому "нахабну брехню".

Розбурхує, бо Регіна прямо сказала, що не вагітна. Я думаю, багатьом неприємно, що їм нахабно збрехали (якщо вона насправді вагітна).
– написав один із користувачів мережі.

У хейтера Регіна Тодоренко попросила дати посилання на свої слова, бо їй "аж цікаво, де вона таке сказала". Та це ще більше обурило людей.

Читайте також: Регіна Тодоренко вкотре показала вагітний живіт: фото

"Так відео у вас було, де ви стояли після премії та демонстрували, що не вагітні, коли всім здавалось навпаки", – написав коментатор.

Ви точно впевнені, що я там заперечую7 Чи все-таки варто бути більш уважними до того, що я кажу, щоб не перекручувати?
– відповіла Регіна Тодоренко.

Така гра словами телеведучої точно не припала до душі її прихильникам у мережі, адже тисячі людей відчули себе обманутими. Та є й такі, хто щиро радіє за зірку і виправдовує її каверзність у мережі.

"У відео в платті, про яке тут всі згадували, не було заперечення вагітності. Там Регіна просто поверталась в профіль та анфас і казала: Так вагітна, а так не вагітна". Все решта ви надумали самі, а тепер звинувачуєте в брехні", – захистила Тодоренко одна з прихильниць. На це зірка відповіла їй з подякою.