Такої реакції від кінозірки журналіст Лі Ковен точно не очікував. Протягом інтерв’ю він торкнувся питання про секс-скандали в Голлівуді. Журналіст намагався зробити це максимально делікатно і запитав актрису, чи доводилося їй протягом своєї кар'єри "потрапляти в незручне становище" через дії продюсерів, режисерів або колег-акторів.

Читайте також: Актриса з фільму "Правдива брехня" зізналась, як у 12 років до неї домагався каскадер

Реакція Стоун виявилася несподіваною: на запитання актриса відповіла гучним 10-секундним сміхом.

Послухайте, я потрапила в цей бізнес 40 років тому. Ви ж розумієте, яким саме цей бізнес був 40 років тому? Дівчина з моєю зовнішністю приїжджає з нізвідки, з Пенсільванії, не маючи при цьому нічиєї протекції. Я бачила все,
– іронічно та провокативно відповіла Шерон.

Що цікаво, кіноактор Майкл Дуглас, який зіграв разом з Шерон Стоун у фільмі "Основний інстинкт", заздалегідь відкинув можливі звинувачення в сексуальних домаганнях, хоч претензії на адресу актора поки ніхто не озвучував.

Він дізнався, що імените видання The Hollywood Reporter нібито готує матеріал, в якому якась жінка, яка працювала з Дугласом близько 30 років тому, висуне проти нього звинувачення. Це цілком могла би бути Шерон, але про це навряд чи хтось дізнається.

До слова, в цьому ж інтерв'ю Шерон Стоун зізналась, що в 2001 році вона перенесла інсульт. Про пережитий випадок зірка нікому не розповідала і намагалась сама впоратись з реабілітацією.