39-річна Лілія Ребрик й досі залишається татовою донькою, адже все дитинство провела з ним. Знаменитість не приховує, що родина відіграє надзвичайно важливу роль у її житті, проте поради батьків могли позбавити її популярності та появи на телеекранах. Для програми "Ранок з Україною" ведуча зізналася, що рідні бачили її лікарем у майбутньому.

Читайте також Лілія Ребрик оголосила своє справжнє ім'я та показала архівні фото: Багато хто здивувався

Тато Лілії Ребрик Іван Дмитрович сподівався, що донька обере кар'єру медика. Проте вона не виправдала сподівання батьків. Дівчинка навіть уявити не могла, що все життя проведе у масці та білому халаті. Вона з дитинства проявляла свою артистичність та вирішила вступати до Київського університету театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого.

Тато та мама Ребрик не перечили втіленню мрії доньки та відпустили її до столиці. Проте батько не приховував свого хвилювання за Лілію, яка залишиться сама у великому місті 16-річною дівчинкою. Під час прощання йому не вдалося стримати сліз.

Коли ми розлучалися і вона залишалася в Києві, у мене сльози наверталися, я так плакав,
– пригадав Іван Дмитрович.

Зараз батьки Лілії Ребрик шалено пишаються успішною, талановитою донькою, а вона ними. Так, нещодавно її тато відсвяткував свій день народження. Ведуча зворушливо привітала його та розповіла, що через пандемію коронавірусу не змогла відсвяткувати цей день поряд з ним. Тоді зірка разом з чоловіком і доньками ізолювалася в заміському будинку під Києвом, а батьки – у Чернівцях.