Загальнонаціональний карантин, спричинений поширенням коронавірусу, звів нанівець плани українців. Так, цьогоріч святкування дня народження батька Лілії Ребрик кардинально відрізняється від звичного торжества. Зірка разом з чоловіком і доньками ізолювалася в заміському будинку під Києвом, а батьки – у Чернівцях.

Читайте також Лілія Ребрик ізолювалася із сім'єю на дачі на час карантину: фото та відео

На сторінках свого інстаграму акторка опублікувала фото з сімейного архіву, на яких позує поряд з батьком-іменинником Іваном, мамою Вірою та сестрою Юліаною. Лілія написала, що навмисно поділилася у день народження тата світлинами, на яких "життя б'є ключем", аби у це свято не думати про розлуку з найріднішими.

Телеведуча зізналася, що дуже засумувала за батьками та мріє про родинну зустріч у рідних Чернівцях. Вона публічно заявила, що готова здійснити поїздку одразу після завершення карантину.

У мого тата сьогодні день народження! Перше, що зробимо після карантину – поїдемо в рідні Чернівці обійняти батьків. А сьогодні просто посилаємо промінчики любові вам,
– прокоментувала кадри Лілія Ребрик.

Зауважимо, що нині Чернівецька область – епіцентр спалаху коронавірусу в Україні. Там діагностували 462 випадки зараження. Загалом у країні підтверджено 3 102 випадки інфікування COVID-19. 93 пацієнти померли, а 97 – вдалося вилікуватися.


Нові карантинні обмеження / Інфографіка 24 каналу