65-річний Марк Чепмен, людина, яка вбила Джона Леннона, вибачився в залі суду перед його вдовою Йоко Оно через 40 років після його смерті. Про це повідомляє BBC. Чепмен також пояснив, чому вбив засновника легендарного гурту The Beatles.

Важливо The Beatles випустять книжку та документальний фільм: режисером став Пітер Джексон

У серпні цього року відбулося чергове слухання через прохання про умовно-дострокове звільнення Марка Чепмена. Чоловік зізнався, що вбив Джона Леннона лише заради слави. Він зазначив, що постійно думає про свій "мерзенний" вчинок і міркує над тим, що вартує того, щоб провести у в'язниці все своє життя.

Я просто хочу повторити, що прошу вибачення за свій злочин. У мене немає виправдання. Я вбив його, тому що він був дуже, дуже, дуже відомий, і це єдина причина, а я був дуже, дуже, дуже, дуже сильно самозакоханим і егоїстичним,
– сказав Чепмен.

Незважаючи на вибачення, вбивці Джона Леннона одинадцятий раз відмовили в достроковому звільненні.


Марк Чепмен засуджений на довічне ув'язнення / Getty Images

Вбивство Джона Леннона: коротко

Нагадаємо, що 8 грудня 1980 року відбулося резонансне вбивство лідера The Beatles. Марк Чепмен чотири рази вистрілив у Леннона та сів на асфальт читати роман Джерома Селінджера "Над прірвою в житі".

Все це відбулося в Нью-Йорку, поряд з квартирою співака. Чепмена засудили на довічне увʼязнення у вʼязниці суворого режиму Wende Correctional Facility в місті Олден, що в штаті Нью-Йорк.