Памела Андерсон відома не тільки своєю акторською і модельною кар'єрою, а й активною діяльністю в сфері захисту прав тварин. Памела регулярно бере участь в акціях організації Greenpeace, в тому числі, спрямованих на популяризацію штучного хутра.

Читайте також: Памела Андерсон публічно звернулась до Кім Кардашьян

Так, днями актриса попросила модель Наомі не носити натуральне хутро. Хоч вона і відверто захоплюється її творчістю, все ж носіння натурального хутра вона вкрай осуджує. Оскільки на лист Наомі так і не відповіла, Андерсон вирішила його передати у видання Page Six і таким чином публічно до неї звернутись.

Для того, щоб створити цю шубу, багатьох тварин вбили струмом, а з деяких зняли шкуру живцем. Наомі, я захоплююся тобою. Я хотіла б, щоб ти не носила хутро. Люди спостерігають за тобою. Ти – ікона стилю. Це розбиває мені серце. Прояви милосердя і відмовся від натурального хутра,
– звернулася до Наомі Памела.

Такий заклик Памела зробила через нещодавню публікацію Наомі у хутрі, в якому вона вийшла на публіку на презентацію нового календаря "Pirelli-2018". Такий образ викликав масу неоднозначних відгуків шанувальників Кемпбелл.

Читайте також: Наомі Кемпбелл, Вупі Голдберг та інші зірки знялися для календаря Pirelli 2018