Лист опублікований на сайті Pamela Anderson Foundation.

"Дорога Кім, я була вкрай рада бачити тебе на Нью-Йоркському тижні моди. Я маю честь знати тебе багато років і можу з упевненістю сказати, що ти хороша людина з великим і прекрасним серцем. Пишу тобі, щоб попросити тебе подумати і співчувати справжнім жертвам моди – тваринам, яких так жорстоко вбивають на догоду існуючої хутряної індустрії.

Читайте також: Кім Кардашян висміяли у Charlie Hebdo

Я впевнена, що ти прийдеш в жах дізнавшись, що кожна хутряна фабрика, перевірена PETA (люди за етичне поводження з тваринами), перебуває за межею жорстокості. Лисиці піддаються електрошоку, а собак забивають до смерті.

Ти знаєш, що я люблю тебе, і я рада, що ти можеш стати прекрасним прикладом для своїх численних шанувальників, відмовившись від натурального хутра. Будь ласка, прийми правильне рішення. Ми всі, включаючи моїх любих друзів з PETA, будемо тобі безмірно вдячні", – йдеться в листі.


Лист Памели Андресон до Кім Кардашьян

Потім Андерсон додала, що Жизель Бюндхен і Меланія Трамп вже публічно відмовилися від натурального хутра, і Кім обов'язково повинна стати наступною.


Кім Кардашьян

До слова, Кім не раз критикували групи із захисту прав тварин. Наприклад, в 2012 році "зелені" назвали Кім лицеміркою і розмістили в Лос-Анджелесі білборд зі словами Кардашьян: "Ці лисенята сумують за мамою. Може вона на вашій спині?" . При цьому сама теледіва була зображена в жилетці з лисиці.


Білборд з Кім Кардашьян