Нові фотографії бізнесмен опублікував у своєму Instagram. Казкові світлини з іспанської провінції під назвою Sant Martí d'Empúries зачарували своєю красою та енергетикою.

Читайте також: Брат Ілона Маска вдруге одружився: фото

Крістіан була одягнена в екстравагантній весільній сукні білого кольору від Alexander McQueen, в той час як Кімбал приміряв теж білий костюм з незмінним ковбойським капелюхом. Всі гості вечірки теж були одягнені в світлі речі, які чудово поєднувались зі святковими гірляндами і декорованими квітами у святковому павільйоні.


Кімбал Маск і Крістіан Маск одружились


Кімбал Маск і Крістіан Маск одружились


Кімбал Маск і Крістіан Маск одружились

Серед дорогих гостей були присутні не лише друзі Кімбала і Крістіан, а й найближчі родичі, – старший брат Ілон Маск, молодша сестра Тоска Маск і мама Мей Маск. Ще з кінця червня фанати не знали, чи був присутній видатний підприємець Ілон на весіллі брата, однак можна побачити, що мільярдер відклав всі свої справи і прилетів на вечірку в честь одруження Кімбала.

Читайте також: Хто такий Ілон Маск: біографія та маловідомі факти про відомого інженера


Сім'я Масків (зліва направо): Ілон, Мей, Кімбал і Тоска Маск

Варто нагадати, що офіційна частина шлюбу Кімбала та Крістіан відбулась ще в квітні цього року. Сам підприємець Кімбал Маск вже перебував в офіційному шлюбі з архітектором і художницею Джен Левін, – у них народилося троє дітей. Згодом пара розлучилась і в чоловіка зав’язались стосунки зі спадкоємицею мільярдера Сема Віллі, Крістіан. У самої ж новоспеченої дружини Кімбала раніше теж були стосунки, – жінка з 2013 по 2015 перебувала в цивільному шлюбі зі співачкою Скін.