Про це повідомляють на The Daily Mail.

Офіційна частина шлюбу Кімбала та Крістіан відбулась ще в квітні цього року, але розкішне святкування подружжя влаштувало цієї суботи, 30 червня. Для локації закохані обрали грецькі руїни в іспанській провінції під назвою Sant Martí d'Empúries.

Читайте також: Актриса Фелесіті Джонс вийшла заміж: фото з весілля

Для події Крістіан Маск одягнула сукню кремового кольору, яка складалась із прикрашеного камінням корсету і фатинової спідниці зі шлейфом. Кімбал обрав білий класичний костюм та його незмінний ковбойський капелюх білого кольору.


Кімбал Маск і Крістіан Маск одружились


Кімбал Маск і Крістіан Маск одружились


Кімбал Маск і Крістіан Маск одружились

На весіллі були присутні близькі родичі подружжя, а також така знаменитість як актриса Сальма Гайєк з чоловіком Франсуа Анрі-Піно, які є хорошими друзями молодят. Чи приїхав на весільну церемонію брат Кімбала Ілон Маска – наразі невідомо.

Читайте також: 45-річна Ванесса Параді вперше вийшла заміж: фото


Сальма Гайєк і чоловік Франсуа Анрі-Піно

Як відомо, підприємець Кімбал Маск вже перебував в офіційному шлюбі з архітектором і художницею Джен Левін, – у них народилося троє дітей. Згодом пара розлучилась і в чоловіка зав’язались стосунки зі спадкоємицею мільярдера Сема Віллі, Крістіан. У самої ж новоспеченої дружини Кімбала раніше теж були стосунки, – жінка з 2013 по 2015 перебувала в цивільному шлюбі зі співачкою Скін.