Про це повідомляє SHAFAQ News.

Ірак брав участь в конкурсі "Міс Всесвіт" з 1947 по 1972 рік, де востаннє країну представляла Вайдан Сулейман в Пуерто-Ріко. Однак мусульмани збунтувалися проти конкурсу, вважаючи його розпусним і влада країни заборонила проведення конкурсів краси аж до 2015 року.

Читайте також: Що постить в Instagram новоспечена Міс Україна Всесвіт

У 2016 році інша дівчина з Іраку брала участь в конкурсі "Міс Земля", а в 2017 Сара Айдан відправиться на "Міс світу". Цього ж року на національному відборі Сара отримала друге місце. Але через те, що переможниця "Міс Ірак" Шальма Абдельрахман виявилася заміжньою і її дискваліфікували, право поїхати в США отримала Айдан.

Це неймовірна честь бути першою іракської жінкою, яка вперше за останні більше ніж 40 років бере участь і представляє мою батьківщину Ірак в "Міс Всесвіт 2017". Дуже вдячна і збуджена, – написала Сара у своєму Instagram.

У профілі дівчини на сайті конкурсу сказано, що Сара вчилася в Лос-Анджелесі, де отримала диплом в галузі музики. Зараз вона виступає з біженцями та іммігрантами в арабських громадах США. Знає арабську та англійську мови. Хоча державна релігія в Іраку – іслам, проте Хайден довгий час жила і працювала в США, тому не носить паранджу.

До слова, "Міс Всесвіт" пройде в США 26 листопада. Україну ж представить дівчина Яна Краснікова.