Нові деталі подружнього життя світської левиці й репера повідомляє видання Hollywood Life. Гучні заяви Каньє Веста та його балотування на пост президента США погіршили стосунки з його дружиною. Пара робила все, щоб зберегти шлюб.

Читайте також Сім'я Кардашян-Дженнер оголосила про створення нового шоу: цікаві деталі

Кім Кардашян разом з Каньє й дітьми вирушали на різноманітні подорожі, багато відпочивали з сім'єю. Але це не допомогло парі значно поліпшити їхнє подружнє становище. Вони досі живуть окремо: Кім перебуває у своєму домі з дітьми в Лос-Анджелесі, а Каньє – на ранчо у Вайомінгу.

Ходять чутки, що життя американських знаменитостей майже не пересікаються. Втім, така ситуація цілком задовольняє і Каньє Веста, і Кім Кардашян. Зараз вони почувають себе щасливими. Також відомо, що світська левиця не збирається подавати на розлучення з чоловіком.

Не схоже, що вона коли-небудь наважиться на розлучення. Принаймні, найближчим часом. Вони дійсно живуть окремим життям прямо зараз. Вони обоє здаються щасливими і діти теж. Каньє завжди буде поклонятися Кім. Він так її любить,
– пише видання.

Втім, джерела повідомляють, що стосунки між подружжям не є нормальними. Зараз зірки нагадують старих друзів, бо між ними ще є любов. Це пояснює той факт, що Кім Кардашян задоволена перебуванням чоловіка в іншому місці. "Вона хоче, щоб Каньє був щасливий і піклувався про себе", – додає видання.