Нове фото Зеленський та його дружина опублікували на своїх сторінках в Instagram.

Читайте також: День захисту дітей: як українські зірки вітають свою дітвору

У новій фотосесії президент України знявся зі своєю дружиною Оленою, 15-річною дочкою Олександрою і 6-річним сином Кирилом. Додамо, що молодшу дитину Володимир показав вперше.

Щоб краще розуміти дітей, треба інколи й самому ставати дитиною. Давайте залишимо нашим дітям країну, якою вони будуть пишатися!
– зазначив у підписі Зеленський.


Сім'я Зеленських / Instagram / @olenazelenska_official

Не менш зворушливий допис написала перша леді України, яка подякувала своїм дітям за те, що "нас з татом захищають своєю любов'ю".

"Дорогі дорослі, давайте будемо говорити про це не лише сьогодні, а кожного дня, кожної миті пам'ятати, що діти потребують нашої любові, турботи та підтримки. Давайте пам'ятати, що діти – це наше майбутнє, наше продовження, наш завтрашній день, та робити все від нас залежне, щоб в усіх дітей було щасливе, безпечне, повноцінне дитинство. Адже щасливі дорослі виростають з щасливих дітей", – написала дружина Володимира Зеленського.

Додамо, що для фотосесії вона Олена Зеленська приміряла довге плаття-сорочку блакитно-білих відтінків та підкреслила струнку талію поясом.


Сім'я Зеленських / Instagram / @olenazelenska_official


Сім'я Зеленських / Instagram / @zelenskiy_official


Сім'я Зеленських / Instagram / @olenazelenska_official