Українські зірки опублікували на своїх сторінках в Instagram. Так, українська співачка Джамала показала ніжну світлину з маленьким сином Еміром-Рахманом та прониклово підписала її.

Читайте також: Заходи до Дня захисту дітей 2019: куди піти з малечою в Києві та Львові

Що для мене любов до дитини? Я люблю свого сина, але я хочу щоб він був просто щасливою дитиною. Мені здається, що любов виявляється у душевному теплі, прийнятті, трепетності. В цих почуттях більше любові, ніж в одяганні натурального одягу, використанні тільки природних олій. Часто можна чути осуд "ви помазали дитину якимось не тим кремом", "ви дали дитині ковбаску, а треба їсти броколі". Суворе дотримання і нав’язування якихось правил зовсім не для мене. Ніжність – ось, що я відчуваю,
– заявила переможниця Євробачення-2016.

Фронтмен гурту "Океан Ельзи", який 16 травня презентував команду своєї партії "Голос", з якою піде на парламентські вибори, також залишив допис з привітаннями.

"Вітаю всіх з Днем захисту дітей! Заради них стараємось найбільше!", – наголосив артист.

"Вітаю всіх батьків з щастям! Чистим і безумовним! Наше щастя звуть Нестор", – написала співачка Ольга Цибульська.

Телеведуча Катя Осадча наголосила, що діти – це цілодобова любов, догляд і цілорічний захист і опіка.

Діти не знають, що існує один день в році, коли всі наголошують на захисті їх прав... Це гучні слова, що не буває чужих дітей, але якщо замислитися, це ж так і є. Вони приходять в цей світ беззахисними і дуже потребують нас, дорослих. Давайте про це пам'ятати щодня, нехай щодня буде день дитини,
– зазнчила зірка.

"Дорогі наші дітки! Найголовніше для будь-якої матері знати, що її діти захищені і в безпеці!" – зауважила Оля Полякова, опублікувавши знімок зі своїми дочками.