Розповісти про свою нову любов Остапчук вирішив після 9 місяців зустрічання. Саме цього місяця, у травні, закохані перебралися жити на спільну квартиру, яку називають своїм гніздечком.

Читайте також Кохана Володимира Остапчука відверто розповіла про їхні стосунки

Нова дівчина телеведучого дуже відкрита, тож радо відповідає на будь-які запитання прихильників у своєму інстаграмі. Після того, як закохані розповіли усім про свої стосунки, шанувальники все більше питань ставлять, які стосуються саме Володимира та Христини.

Володимир Остапчук познайомив кохану з батьками

Так, на одному зі своїх останніх інстаграм-stories, 33-річна Христина Горняк розповіла, що вже знайома з батьками Володимира Остапчука.

Ми їздили до них в Умань і дуже чекаємо вже у нас в гостях у Києві. У Вови дуже класні батьки і скажу, що в нього дуже мила з гумором мама, так що тепер зрозуміло, в кого він такий веселун,
– зазначила кохана телеведучого.

Христина Горняк не порівнює себе з ексдружиною Остапчука

Не обійшлося без питань щодо колишньої дружини шоумена Олени Войченко. За скандальним розлученням спостерігала вся країна, тож до ексдружини Остапчука була прикута неабияка увага. Підписники поцікавилися, чи не почувається дівчина "другою".

"А чого це я друга? Скажу таку свою думку: поки ви не будете в себе на першому місці, нічого не вийде. Я люблю себе і ця любов до себе допомагає мені та моєму коханому", – розповіла Христина.


Христина Горняк не боїться питань про ексдружину Остапчука / Скрін з Instagram

Кохана Остапчука зазначила, що зараз її життя стало дуже активним, тож більшу частину часу займають зйомки для різних телепрограм та глянців. Христина опублікувала фото з бекстейджу у вечірньому та коктейльному платті, тож, ймовірно, закоханих незабаром можна буде побачити в новій фотосесії або ж на одній з обкладинок глянцю.


За словами Христини, вона починає звикати до публічності / Скрін з Instagram