Володимир та Христина у розмові з журналістами видання Viva розповіли історію свого кохання, поділилися подробицями спільного життя. А також зізналися, чому вирішили розсекретити стосунки.

Читайте також Володимир Остапчук підтвердив стосунки з Христиною Горняк: фото та відео

Христина розповіла, що кохання з першого погляду у них не було. Познайомилися в серпні 2019 року, проте романтичні стосунки виникли не одразу. За словами дівчини, вони пройшли всі прекрасні поступові етапи: знайомство, дружбу, симпатію, а потім відчули кохання.

Нагадаємо, журналістам вже давно вдалося розсекретити нову обраницю Остапчука і через це точилося багато розмов в мережі. Проте Горняк каже, що негативу чи пильної уваги на свою адресу з боку прихильників не боїться.

У Володимира дуже вдячна аудиторія. Також я впевнена в собі, як в особистості, тому боятися нема чого. А в складний момент, якщо він раптом станеться, ми пообіцяли триматися за руки та підтримувати один одного,
– зазначила Христина.

Читайте також Колишня дружина Володимира Остапчука пройде психологічну експертизу: деталі

Також вона розповіла, що Володимир дуже уважний до неї та часто балує подарунками і приємними сюрпризами.

Він задаровує мене квітами, рапотово може привезти каву на роботу якщо знає, що я втомлена. Може полетіти таємно в іншу країну за милим подарунком, почувши, що я собі його пригледіла. Він прекрасний чоловік! Турботливий, уважний, комфортний в побуті, дуже веселий і позитивний. Він абсолютно не "зірковий", яким багато хто його вважає,
– поділилася дівчина Остапчука.


Володимир Остапчук та Христина Горняк / Фото: Viva