Резонансне зізнання відбулося вчора, 23 травня, у програмі "Світське життя", для якої Володимир та Христина дали інтерв'ю. Також закохані опублікували на особистих сторінках в інстаграмі романтичне фото з Парижа та у дописах розповіли про свої почуття.

Читайте також Ексдружина Володимира Остапчука розповіла про фінансову допомогу від ведучого

Володимир зізнався, що його дівчину звати Христина. Саме про неї точилися розмови ще з лютого 2020 року. Тоді журналістам вдалося викрити обраницю шоумена. Остапчук зазначив, що коли всі пристрасті втихли, він вирішив поділитися своїм щастям та познайомити громадськість з коханою. Також він розповів історію їхнього кохання.

Як починалися стосунки Володимира та Христини?

Багато хто вже знає, що ми познайомилися вкінці серпня на весіллі в Італії. Там я працював ведучим, а Христина була подружкою нареченої. Згадуючи той день, навіть не розумію, як я одразу не помітив її, не звернув на неї уваги – красиву, безмежно талановиту, щиру та дивовижну. Але, чесно кажучи, вона також не зацікавилася мною. Ми поспілкувалися і на деякий час зникли,
– розповів шоумен.

Він зазначив, що наступні декілька тижнів після цієї зустрічі були для нього непростими. Тоді ведучий розпочав підготовку до прямих ефірів "Танців з зірками" і з головою занурився у свої проблеми. Процес Розлучення Володимира та Олени Войченко вже був запущений, він продовжував займатися своїми справами, але одного дня в його житті стався щасливий випадок.

"Я знову побачив її. І де б ви думали? Правильно, за лаштунками шоу "Танці з зірками". Як ви теж вже знаєте, Христину неспроста називають "танцюючий нотаріус". Багато років займаючись спортивними бальними танцями, вона прийшла підтримати свого знайомого хореографа Ігоря Кузьменка, який брав участь тоді в "Танцях". Тоді вона, ніжно усміхнувшись, підтримала мене добрим словом: "Вова, повірте, все буде добре". Так, ми спочатку були на "ви". Саме цю зустріч ми вважаємо початком наших стосунків, саме тоді, між нами відбулася іскра. А потім були тижні листувань, дружнє спілкування, перше побачення, наш Париж і… Решту ми зберігаємо для себе," – поділився Остапчук.
Також він подякував обраниці.

Кріс, спасибі, що ти витримала весь цей шквал негативу і домислів. Ти прекрасно знаєш – тобі нема в чому дорікати. Ти мене підтримуєш і надихає, кохаєш і окрилюєш. Ми міцно тримаємося за руки і любимо,
– написав в публікації Володимир.

Христина Горняк розповіла про почуття до Остапчука

Аналогічне фото на інстаграм-сторінці опублікувала Христина. У публікації вона подякувала Остапчуку за кохання та турботу і розповіла про свої почуття.

"Колись я прочитала фразу: "Кохання – це друге народження". Зараз я її повноцінно відчуваю, адже після зустрічі з тобою у мене розпочалося нове життя. Ти – моя турбота, моя опора, мій промінчик сонця. Ти –відповідальний і цілеспрямований. Ти – найкращий чоловік, друг, тато, син і приклад для багатьох. Твори і йди вперед, а я завжди підтримаю і буду тримати тебе за руку, як і домовлялися. Дякую тобі за кожен наш щасливий день, за кожен момент і усмішку на моєму обличчі. Дякую за кожну подорож, що була і що буде, за кожен захід сонця і світанок. Дякую за всі прочитані мені розповіді вечорами при свічках. Дякую за прийняття мене такою, яка я є, але своїм коханням ти робиш мене кращою. Дякую тобі за любов – твою, мою і нашу!", – написала в дописі Христина.

Також пара дала відверте інтерв'ю Катерині Осадчій, де розповіла подробиці стосунків.

Дивіться інтерв'ю Володимира Остапчука та його дівчини Христини: відео