Белла Хадід: Моя шкіра і волосся – постійно в "роботі". Тому між зйомками намагаюся дати їм максимально відпочити: п'ю багато води, не фарбуюся і по максимуму використовую зволожувальні маски – для обличчя та волосся.

Читайте також: Щоденний раціон моделі: Міранда Керр розкрила секрети страв власного приготування


Белла Хадід

Стелла Максвелл: Обожнюю скраби! Для обличчя та всього тіла. Щоразу після них почуваюся "оновленою". Тому використовую делікатний скраб щодня – під час прийняття душу.


Стелла Максвелл

Алессандра Амбросіо: Не скажу, мабуть, вам нічого нового. Зволоження та захист від сонця – два кити, на яких тримається молодість шкіри. Я не нехтую жодним з них.


Алессандра Амбросіо

Тейлор Хілл: Кокосове масло – мій порятунок для волосся і шкіри. Купалася б в ньому! Завжди беру його з собою в подорож.


Тейлор Хілл

Джіджі Хадід: Коли я була підлітком, цій маленькій хитрості мене навчила мама: якщо відчуваєш, що назріває біда у вигляді прища – потрібно намазати небезпечну ділянку крапелькою зубної пасти і залишити на ніч. На ранок скажете мені "спасибі".


Джіджі Хадід

Сара Сампайо: Хороший перукар і кондиціонер – ось все, що потрібно для мого волосся. Ще регулярно використовую всілякі маски і ніколи не лягаю в ліжко з брудною головою.


Сара Сампайо

Кендіс Свейнпол: Як би я не валилася з ніг – завжди змиваю макіяж перед сном і зволожую шкіру.


Кендіс Свейнпол

Ванесса Муді: Моє волосся сухе від природи. Тому кожні два-три місяці проходжу в салоні курс глибокого зволоження.


Ванесса Муді