Вони за тваринами – у воду та вогонь, під бомби й ракети, лише щоб врятувати їхні життя. 14 серпня ці рятівники святкують своє професійне свято і ми вирішили зробити добірку фото, які показують увесь героїзм та посвячення у своїй професії. Ветеринари не стали осторонь і допомагають тваринам, адже саме це є основною метою їхньої роботи, зазначає 24 канал.

Читайте також День ветеринара: історія свята і традиції

Фото ветеринарів, які рятували тварин у час війни

На фото український ветеринар Павло Люлько, який рятує тварин із перших днів війни / Фото "DR"

Павло Люлько – ветеринар, який має власну клініку "VET.UA." у Києві. 25 лютого він відновив роботу, адже було безліч господарів зі своїми домашніми улюбленцями, яким була необхідна термінова допомога. Першими пацієнтами були тварини, які постраждали під час обстрілу Броварів та Києва. У багатьох були осколкові поранення.

Польський ветеринар Радослав Федачінський надає допомогу тварині з України / Фото "Deutsche Welle"

Радослав Федачінський є власником ветеринарної клініки, що розташована у місті Перемишль, а також учасником фонду "Ada". За допомогою цього фонду, в якому він працює, у перший місяць війни в Україні пройшло близько 700 – 800 тварин з України.

До слова День ветеринара 2022: найкращі картинки-привітання зі святом

Канадський ветеринар Кліффорд Редфорд з тваринами з України / Фото "Суспільне Фото"

Канадський ветеринар Кліффорд Редфорд допомагав рятувати тварин з Донецької та Харківської областей. Він приїхав із Торонто на 10 днів, щоб допомогти харківським волонтерам рятувати тварин.

Ветеринари із чотирилапими друзями / Фото із Фейсбук-сторінки ЛКП "Лев