На експозиції буде представлено близько 15 робіт, створених у 2017 році та виконаних у різних техніках. Це друга сімейна виставка Чічкан з серії Psychodarwinism, перша відбулася навесні цього року.

Глянець, гламур, глобалізація руйнують природу та природнє існування людей, знищуючи багатовікові дерева і позбавляючи аборигенів будинків. Все це доноситься до глядача у властивій Чічканам епатажній манері, – каже Михайло Василенко, співвласник дому "Золотое Сечение".

Вхід на експозицію Psychodarwinism / Back to the Roods для всіх бажаючих вільний.

ДОВІДКА
Ілля Чічкан
– український художник, автор фото- і відеоробіт, перформансів, об'єктів та інсталяцій. Учасник численних персональних та групових виставок в Україні та за кордоном, зокрема, міжнародного форуму Manifesta (2004). Проект Чічкана представляв Україну на 53-й Венеціанській бієнале (2009). Живе та працює в Києві і на Гоа (Індія).
Олександра Чічкан – українська художниця. Виграла національний конкурс міської скульптури "Образ майбутнього" (2011). Брала участь в таких проектах як "Інь" (Центр сучасного мистецтва М17, 2013), Should the world break (Ludmila Bereznitska & Partners Gallery, 2013), а також Ukrainian Fashion Week. У 2010 році працювала спільно з художницею Аліною Півненко (група Ch & P Junior). Роботи авторки знаходяться у багатьох приватних колекціях. Живе та працює у Києві.

Читайте також: Дивний світ і фантастичні звірі: у Києві відкривається виставка художниці Марії Примаченко