На виставці "Дивний світ Марії Примаченко" будуть представлені декілька десятків робіт, які знаходяться у приватних колекціях і рідко демонструвалися широкому загалу. Зокрема, шанувальники таланту легендарної майстрині побачать картини з колекції одного із найяскравіших послідовників Примаченко – відомого скульптора Олега Пінчука. Крім того, гості виставки побачать роботи, зображені на ювілейній монеті, випущеній із нагоди 100-річчя від дня народження художниці в рамках спеціальної серії "Видатні особистості України" (2008), а також картину, що винесена на обкладинку каталогу до 100-річчя Марії Оксентіївни.

Фантастичний світ образів Марії Примаченко є унікальним мистецьким явищем, культурним феноменом, який поєднав у собі традиції народного малярства та особисту обдарованість художниці.

Виставка у Центрі сучасного мистецтва М17 триватиме до 3 грудня. Вхід вільний.

ДОВІДКА
Марія Примаченко (1908–1997) – українська народна художниця, представниця "наївного мистецтва"; лауреат Національної премії України ім. Т.Г.Шевченка; заслужений діяч мистецтв УРСР; народна художниця України.

Більше про виставки у Києві читайте тут.