Одразу після пологів Віра Кекелія поспішила поділитися новиною про поповнення у родині на особистій сторінці в інстаграмі. Кілька днів тому її виписали з пологового будинку, що співачка також оприлюднила в мережі. Не могла вона оминути увагою й свій 34-й день народження.

До теми Віра Кекелія народила первістка: новоспечена матуся оголосила ім'я дитини

Акторка "Жіночого Кварталу" опублікувала вітальний допис для себе, на якому постала з новонародженим сином на руках. На чорно-білому кадрі малюк, якого пара вирішила назвати Іваном, загорнений у білу пелюшку. Попри відкритість перед фоловерами, зіркові батьки не поспішають показувати обличчя первістка.

Сама ж Віра Кекелія не лише приголомшила бездоганним виглядом після пологів, а й розчулила користувачів соцмереж щемливим зізнанням. Вона зазначила, що новий рік її життя стартував з безцінного подарунка.

Мені 34. Новий рік почався і в моїх руках найцінніший подарунок,
– написала новоспечена матуся.

Нагадаємо, що Віра Кекелія народила сина 1 травня цьогоріч у приватному пологовому будинку столиці. Її чоловік Роман Дуда був присутній при народженні первіска, проте співачка називає ці пологи не партнерськими, а сімейними. Про свою вагітність вона заявила у лютому 2020-го за понад два роки подружнього життя з колегою-учасником шоу "Голос країни-7".