На своїй сторінці в інстаграмі блогерка Альона Лоран підтвердила, що зловмисники хотіли викрасти її доньку Габріелу.

Важливо На Київщині злочинці викрали доньку блогера та телеведучої – їх ловили "на живця": фото

Спочатку Альона розповіла, що їй заборонено розголошувати будь-які подробиці стосовно цього. Втім, через деякий час блогерка записала 12-ти хвилинне відео, у якому розповіла деталі операції.

За її словами, за родиною злочинці стежили ще з 4 серпня. Вони добре вивчили маршрут, яким ходить няня. Зловмисником виявився сусід блогерки, з яким в неї не було жодних конфліктів чи сварок. Жінка зазначила, що вони підслуховували сімейні розмови на задньому подвір'ї, наприклад, коли йшла мова про покупку машини.

Що відомо про викрадення дитини під Києвом

За свідченнями правоохоронців, злочин проводився під наглядом силовиків. Вони котролювали членів угрупування, які чітко розподілили між собою ролі та навіть орендували будинок, у якому мала перебувати дівчинка до отримання коштів від батьків. Зловмисники вимагали від Альони 200 тисяч доларів.

Члени угрупування викрали дитину й привезли її до села Білогородка. Правоохоронці затримали їх під час передачі коштів. З донькою відомого блогера та телеведучої все добре, вона знаходиться вдома. Як зазначає Альона Лоран, Габріела нічого не зрозуміла і не потребує дитячого психолога.