Редакція 24 Каналу проаналізувала заходи на травневі свята у Києві, Львові та інших містах і вибрала для вас лише найцікавіші події на будь-який смак.

Читайте також: Травневі свята: куди поїхати відпочивати і скільки це коштує

Флюгери Львова

Де: Львів
Коли: 29 квітня – 1 травня
Скільки: на 1 день: при вході – 250 грн, попередній продаж – 200 грн. На "Прокидання із Крихіткою": при вході – 150 грн, попередній продаж – 120 грн. Абонемент (всі дні та "Прокидання") – 600 грн

Безперечно, першу сходинку посідає культовий музичний фестиваль "Флюгери Львова". За 15 років фестивалю: 283 гурти та понад 100 тисяч відвідувачів! Флюгери, як і завжди, пройдуть у внутрішньому дворику львівської Ратуші, фактично у серці міста. Традиційною музикою для "Флюгерів" є етно і джаз. Але цим все не обмежиться. Для гостей лунатиме ще й блюз, рок, ска, реґі, електронна та експериментальна музика.


На травневі свята у Львові радимо відвідати "Флюгери"

За три дні ваш слух потішать 14 гуртів з 4-х країн: України, Польщі, Угорщини та Ірландії. Детальний список виконавців – на офіційному сайті фестивалю. Лише наголосимо, що цьогорічне прокидання (в неділю зранку) буде з Сашою Кольцовою і її проектом "Крихітка".

Читайте також: Рада спробує скасувати вихідний 2 травня

Форпост

Де: Кам’янець-Подільський
Коли: 29 квітня – 1 травня
Скільки: 150 – 350 гривень, дітям до 7 років вхід безкоштовний

Ви у захваті від середньовічної культури? Тоді вам у Кам’янець-Подільський. Під час травневих вихідних тут пройде один з найбільш видовищних фестивалів в Україні. Все відбуватиметься на території Нового Замку Подільської фортеці. Основна фішка – повноконтактні бої. Але це ще не все! Гостей фестивалю потішать цікавою концертною програмою та нагодують стравами, приготованими за старовинними рецептами.


Кам’янець-Подільський на травневі свята потішить фестивалем середньовічної культури

Також учасники фестивалю почують легенду білоруської метал-сцени GODS TOWER.

Фестиваль повітряних куль

Де: Умань
Коли: 28 – 30 квітня
Скільки: Вартість польоту – 3000 гривень за 1 людину. Тривалість польоту – близько 1 години. Але спостерігати за різнобарвною красою з землі можна абсолютно безкоштовно

Фестиваль з дивною назвою "Монгольф'єрія" пройде в Умані. За 3 дні учасники фестивалю зможуть намилуватися красою повітряних куль. Ті, хто зареєструються завчасно і готові витратити гроші, політають. З кулі можна буде робити незабутню фото- та відеозйомку. Кожен учасник отримає персональний сертифікат про свій внесок у розвиток повітроплавання України.


Фестиваль повітряних куль пройде в Умані

"Собача будка. Вид згори. Вид знизу"

Де: Київ
Коли: 28 квітня
Скільки: 250 гривень (мiсце в клітці=VIP) та 150 гривень (мiсце зовнi=фан)

Ще до вихідних, у п’ятницю ввечері, на столичному Арт-заводі "Платформа" покажуть легендарну виставу та сценографічний експеримент Влада Троїцького.

Про що вистава? 12 людей закриті у сталевій клітці. Тюремники провокують насильство, бунт, приниження, які є завжди на порядку денному. Глядач бачить все тільки зверху, і сам стає частиною в’язниці як наглядач та ті, за ким наглядають.


Театр Троїцького – це щось неймовірне!

Зауважимо, театр Троїцького – є найстарішим незалежним театром в Україні та існує вже понад 20 років. Їхні вистави дивують і збурюють. Ви маєте це побачити!

Тереновий шлях

Де: село Недільна, Старосамбірського району, Львівської області
Коли: 29 квітня – 6 травня
Скільки: особисті витрати

Хочемо запропонувати вам дуже нестандартний відпочинок. Це пригодницькі сімейні перегони у горах. Організатори прагнуть популяризувати походи у гори, відпочинок в наметах на природі. У цьому поході-змаганні з радістю чекають на сім’ї з дітьми. Для них теж запропонують цікаві ігри. Більше – у відеозапрошенні.

Активний відпочинок на травневі свята

Велопробіги

Де: Київ
Коли: 1 травня
Скільки: 150 гривень. Додаткові витрати учасників: 100 грн – оренда велосипеда на добу, дитячий велосипед – 50 грн

Пропонуємо також незвичну розвагу: семінар-велотренінг "У здоровому тілі – здоровий дух 2017!". Тут обіцяють спорт у поєднанні з духовними практиками. Зацікавилися?

Читайте також: Відпочинок на травневі свята: моря, гори і "зелений" туризм

Автори проекту обіцяють природу, позитивне спілкування та елементи спорту. Все триватиме з 10-ї ранку до 15-ї. На нашу думку, чудовий спосіб перевести дух і зібратися з думками.


Київ на травневі свята: візьміть участь у велопробігу

До речі, за день до цього (29 квітня) велопробіг відбудеться у Полтаві. Тут все безкоштовно, треба лише зареєструватися і прийти на старт 29 квітня о 9:00.

Редакція 24 Каналу бажає вам гарно відпочити на травневі свята, що б ви не обрали!