Вихідні на травневі свята 2017

Тож офіційні травневі вихідні цього року: 1 і 2 травня – на честь Дня міжнародної солідарності трудящих, припадають на понеділок і вівторок. Разом з попередніми суботою та неділею — це цілих 4 дні, за які можна встигнути не тільки мандрівку Україною, але і з'їздити до закордонних морів.

8 травня (понеділок) — передсвятковий день, який потрібно буде відпрацювати у суботу, 13 травня. 9 травня (вівторок) – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Разом з попередніми вихідними це теж 4 повноцінних вихідних. А якщо ще взяти, припустімо, 4, 5 і 6 травня за свій рахунок — вийде 11 днів повноцінної відпустки.

Читайте детальніше: Відпочинок в Україні: куди поїхати цього сезону

Куди поїхати на травневі в Україні

Закарпаття пропонує цілу низку маршрутів і місць, куди поїхати на травневі свята. Активних туристів зацікавлять кінні, велосипедні, пішохідні походи українськими Карпатами. Для поціновувачів релаксного відпочинку є термальні курорти. Гурмани будуть задоволені гастрономічними турами з сиро-винними дегустаційними залами. До всього у травні можна встигнути помилуватися неймовірним природнім видовищем — квітуванням крокусів у горах.


Травневі свята з відтінком крокусів на Закарпатті

Кам'янець-Подільський запрошує на травневі вихідні на гастрономічно-кавовий фестиваль "Подільська турка" – 6-9 травня.

Рівненщина готова вразити туристів, які саме шукають, куди поїхати на травневі свята, своїми об'єктами: Тунель кохання біля селища Клевань, Тараканівський форт, висококолійна 106-кілометрова залізниця – найдовша в Європі, а також — Дубенський та Острозький замки.

На Чернігівщині за 4 травневі вихідні якраз можна встигнути дослідити резиденцію Гетьманів у Батурині, Тростинецький дендропарк з унікальною флорою та озерами, родовий маєток Галаганів у Сокиринцях, за 27 км від Тростянця – єдину комплексно збережену в Україні садибу Качанівка, і садибу в Седніві, де знімався фільм "Вій".


Відпочинок на травневі свята з національним колоритом на Хортиці

Запоріжжя на травневі свята — чудесна можливість надихнутися красотами славнозвісної Хортиці, запорізького козацтва. Нехай це і не новий маршрут, але ж це місце входить до "7 чудес України". Тому якщо не бували — маєте чудову нагоду. До всього — на Запоріжжі починає активно розвиватись приморський та приазовський райони, тому з Хортиці можна гайнути ще й на море.

Читайте також: Як не загубитись під час подорожі: найкращі мобільні додатки для мандрівників

Куди поїхати на травневі свята на море

Відносно недорогі тури на травневі свята традиційно пропонують Туреччина і Єгипет. У травні в цих курортних країнах прекрасна відпочинкова температура (22 і 25 з плюсом відповідно температура моря і повітря у Туреччині, 26 і 33 – у Єгипті). До всього — туди ще й переліт недовгий, тому за 4 дні можна встигнути насолодитись теплом і морем.


Відпочинок на травневі у Туреччині

Для тих, чий гаманець дозволяє, туроператори пропонують відпочинок на травневі на Шрі-Ланці та Домінікані.

Найдешевшим напрямком для відпочинку в Європі фахівці назвали місто Пафос, що на Кіпрі.

Тож обирайте місце, плануйте маршрут і бюджет — і вдалого відпочинку!

Читайте також: Туристичний сезон стартує: куди і за скільки українці поїдуть відпочивати