Розробники пропонують величезний вибір додатків, тому кожен може обрати для себе те, що найбільше йому підходить. До того ж, деякі додатки можна використовувати і у звичайному житті.

Word Lens

Цей додаток перекладає друковані тексти у режимі офлайн. Варто лише відсканувати текст за допомогою телефону. Програма пригодиться тим людям, які перебувають в країні, мову якої абсолютно не знають.

MapsMe

Це електронні карти, які знову ж таки, працюють без Інтернету. У додатку можна знайти карту будь-якої країни та завантажити її на свій телефон.

WiFi Map

У програмі зібрані безкоштовні паролі для Інтернету у 200 країнах світу. Додаток сам визначає ваше місце перебування та пропонує під'єднатись до найближчих мереж. За допомогою пристосування також можна підключатись до WiFi сусідів, якщо вони є в списку.

Flush

Програма дуже швидко шукає найближчий туалет та працює також без підключення до Інтернет. В базі програми вже близько 200 тисяч точок і вони постійно зростають.

Читайте також: Відпочинок в Україні: куди поїхати цього сезону

Додаток не лише показує найближчі туалети, але і вказує як краще туди дістатись, чи послуги платні та чи обладнаний він для людей із обмеженими можливостями.

ParkMe

Дуже корисний додаток для тих, хто подорожує машиною. Програма показує найближчі до вашого місця знаходження паркінги, скільки на них вільних місць та їх вартість. Окрім того, у ParkMe можна також встановити таймер, аби ви не забули забрати свою машину. В базі 84 тисяч точок у 64 країнах світу.

uPackingList

Додаток допоможе не надто організованим людям спланувати свою поїздку. Зокрема у програмі можна скласти список справ та необхідних речей та контролювати їх пакування.