В умовах пандемії коронавірусу ВООЗ рекомендує відмовитися від подорожей та відпочинку за кордоном. Лідери країн по всьому світу також закликають залишатися вдома, однак самі не завжди дотримуються цих настанов. Так, як інформує CNN, всього за три дні до сімейної відпустки король Нідерландів Віллем-Олександр просив громадян провести осінні канікули на Батьківщині.

Читайте також Total red: королева Максима вразила яскравим образом на світському заході

Разом з дружиною королевою Максимою і трьома доньками – 16-річною Катаріною-Амалією, 15-річною Алексією та 13-річною Аріаною він вирушив до Греції урядовим літаком. Родина зупинилась на власній розкішній віллі на півдні країни. Проте відпустка тривала всього один день.

Ввечері 16 жовтня королівська сім'я Нідерландів виступила з офіційною заявою, публічно вибачившись перед громадянами, яких обурила запланована відпустка короля Віллема-Олександра.

Ми скасовуємо наші канікули. Ми бачимо реакцію людей через повідомлення у ЗМІ. Ми не хочемо ставити під сумнів те, що для стримування COVID-19 необхідно дотримуватися вказівок лікарів,
– йдеться в повідомленні.

Додамо, що королівська сім'я Нідерландів не вперше стикається з критикою народу, щодо подорожей до Греції. Першу поїздку з часу впровадження карантину вони здійснили в серпні. Тоді подружжя сфотографувалось на острові Мілос з власником одного з місцевих ресторанів. Кадр облетів мережу. Ані королева Максима, ані король Віллем-Олександр, ані ресторатор не дотримались обмежень – маскового режиму та соціального дистанціювання.