Про це повідомляє "1+1".

Читайте також: #Сватамбути: у соцмережах набирає популярності флешмоб на підтримку серіалу "Свати"

Так, заслужений артист України Юрій Горбунов заявив, що люди самі повинні обирати, що їм переглядати по телебаченню.

Я проти заборони серіалу. Це можна порівняти із забороною радянського кіно. Народ сам повинен вирішити, що йому дивитись, а що ні,
сказав актор.

Співак та шоумен Потап також підтримує Студію "Квартал 95" та відзначає, що це компанія успішних та яскравих особистостей, які сприяють розвитку українського телебачення.

"Вони одні з тих людей в нашій країні, які створюють якісний продукт і сприяють прогресу у вітчизняному шоу-бізнесі та на телебаченні. Поважаю всі їхні проекти за те, що вони забезпечують роботою величезну кількість людей. Серіали виробництва "Квартал 95" вже продаються на каналах Fox та Netflix. І це приклад української компанії на міжнародному рівні, яка розвивається, сплачує податки і об'єднує країну своїми ідеями", розповів він.

Народний артист України Володимир Горянський зазначив, що не потрібно забороняти "Свати" тільки тому, що одну з головних ролей у ньому грає російський актор Федір Добронравов, якому СБУ заборонила в’їзд в Україну

Ми не повинні ставати заручниками цієї ситуації через одну тільки людину (Добронравова 24). Це ж український продукт, знятий в Україні, силами українських кіношників,
розповів актор.

Нагадаємо, 22 листопада СБУ заборонила Федору Добронравову в'їзд до України – російський актор свого часу здійснював незаконні поїздки на територію окупованого Криму.

Оскільки він виконує головну роль у серіалі "Свати", який створила українська студія "95 Квартал", то з’явилась інформація, що Держкіно може взагалі заборонити цей кінопродукт. У зв’язку із ситуацією, продюсер Володимир Зеленський, який є одним із творців цього серіалу, різко висловився щодо його імовірної заборони.

У відповідь на його критику речниця Служби безпеки Олена Гітлянська підкреслила, що вони не мають повноважень забороняти жодного фільму або серіалу, оскільки це є виключною компетенцією Міністерства культури України.