20 січня – у першу річницю інавгурації 45-го президента США Донада Трампа – відбувся масовий протест американців під назвою "Марш жінок", де до сотень тисяч американців приєднались найвідоміші зірки Голлівуду та музичної індустрії.

Читайте також: Мені надсилали фантазії про зґвалтування, – Наталі Портман вразила промовою на Марші жінок

У 2017 році в Нью-Йорку вперше відбувся "Марш жінок", який висвітлював ідею фемінізму у всьому світі. Ще тоді тисячі жителів американських міст вийшли на вулиці, щоб підтримати Гілларі Клінтон і висловити невдоволення перемогою на виборах Дональда Трампа.

Однак цього року актуальність маршу стала не менш важливою, особливо після гучного секс-скандалу в Голлівуді, який змінив хід історії. Окрім масових звинувачень акторів у секс-домаганнях та згвалтуваннях, впливові жінки світу вирішили створити власну організацію "Time’s Up" ("Час вийшов"), яка боротиметься з сексуальним насильством та надаватиме допомогу постраждалим внаслідок нього.

Сама Тесс Холлідей не була присутня на Марші, але висловила свою підтримку активістам. Вона зробила репост свого оголеного фото, яке опублікував її чоловік.

Жінки заслуговують на повагу незалежно від того, повністю вони оголені або одягнені з ніг до голови,
– підписав фото Нік Холлідей.

Тесс і раніше голосно висловлювала свою позицію щодо проблеми нерівноправності. Наприклад, закликала бойкотувати інтернет-проект, що обробляє в редакторі знімки моделей з формами, а також звинувачувала Facebook в дискримінації пишнотілих людей.