Сумну звістку повідомляє видання Delfi. Відомий корейський кінорежисер Кім Кі Дук помер через ускладнення від коронавірусу сьогодні, 11 грудня.

До теми Помер Кім Кі Дук: біографія та творчий шлях знаменитого режисера

Сьогодні з'явилася інформація про те, що режисер помер в лікарні о 1:20 ночі через ускладнення від COVID-19,
– зазначило видання.

Директор ArtDocFest Віталій Манський повідомив, що Кім Кі Дук приїхав у Латвію 20 листопада, а з 5 грудня перестав виходити на зв'язок. Згідно з неофіційною інформацією, режисер прибув з Санкт-Петербурга в Латвію, щоб придбати будинок у Юрмалі. Втім, Кім Кі Дук не з'явився на заплановану зустріч. Тому його почали шукати лікарнями.

Що відомо про Кім Кі Дука

Кім Кі Дук – південнокорейський кінорежисер зі світовим ім'ям. Він є лауреатом Венеційського кінофестивалю за фільми "П'єта" і "Порожній будинок", Каннського кінофестивалю за фільм "Аріран", Берлінського кінофестивалю – за стрічку "Самаритянка".

Перегляньте 5 популярних фільмів Кім Кі Дука, які прославили його на весь світ

Окрім того, Кім Кі Дук відомий як автор популярних фільмів "Весна, літо, осінь, зима… і знову весна", "Натягнута тятива", "Час", "Острів".

Останні роки режисер зблизився з Росією та Казахстаном. Зокрема, минулого року він став головою журі Московського міжнародного кінофестивалю, на якому також представив свою стрічку "Розчинятися". Її він зняв у Казахстані, російською мовою.