Як повідомляє Deadline, престижні премії отримає британська акторка Тільда Свінтон та китайська режисерка Енн Гуей. "Золотих левів" представниці кіноіндустрії отримають в рамках 77-го Венеційського кінофестивалю, що пройде з 2 до 12 вересня.

Читайте також Серіал "Чорнобиль" отримав одразу сім нагород телепремії BAFTA

Цікаво, що премію за життєві досягнення запропонував директор події Альберто Барбера. За його словами, Тільда Свінтон є однією з найкращих та найоригінальніших акторок сучасності. Її фільми "Суспірія", "Доктор Стрендж", "Крізь сніг", "Майкл Клейтон", "Щось не так з Кевіном" та інші підкорили глядачів та експертів.

"Цей масштабний фестиваль був дорогий мені упродовж 30 років, тому бути лауреаткою такої премії – справжній шок. Приїхати до Венеції в рік, сповнений викликів, і відзначити це свято кіно, буде мені тільки в радість", – прокоментувала нагороду Тільда Свінтон.

А от Енн Гуей добре відома глядачам за стрічками "Люди в човнах", "Богиня милосердя", "Просте життя" та "Золота епоха". Режисерка є однією з найпопулярніших представниць китайської кіноіндустрії.

"Я дуже сподіваюся, що все у світі скоро стане кращим, і кожен зможе себе знову відчути таким же щасливим, як і я зараз", – не стримувала свого захвату від нагороди Енн Гуей.