23 квітня у Барселоні відбувся розкішний показ весільної колекції бренду Рronovias. На захід дизайнери запросили чимало зірок, зокрема, модель Ірину Шейк. Оскільки бренд має бутік в Києві, на показ також запросили українську телеведучу Лесю Нікітюк, яка вбрала одну із вечірніх суконь Рronovias.

Читайте також: Українська ведуча Леся Нікітюк провела радіоефір в купальнику: гарячі фото

Проте світська подія не обійшлась без курйозу. Леся Нікітюк зі свого номеру побачила, як одна із моделей красується на подвір'ї в її сукні. Українська зірка, яка ввечері повинна була вбрати плаття, одразу ж помчала на вулицю, щоб з'ясувати, що відбувається.


Сукню Лесі Нікітюк вбрала інша дівчина

Коли зірка наблизилась до групи людей, одразу ж довідалась, що гості з Венесуели. Присутність Лесі Нікітюк спершу ніяк не збентежила їх, тому люди продовжували позувати перед фотографом. Однак українка не витримала і жартома сказала: "Це моя сукня на сьогоднішній вечір". Збентежена модель перепитала у свого менеджера, чи справді це так і чи все гаразд, що вона його приміряла.

Після фотосесії венесуелка повернула плаття Лесі Нікітюк, яка вже ввечері красувалась у брендовому вбранні.


Леся Нікітюк на показі мод


Телеведуча Леся Нікітюк


Леся Нікітюк в Барселоні

Хто така Леся Нікітюк?
Українська ведуча, яка брала участь у проектах "Орел и решка" та "Вокруг М". Свою телевізійну кар'єру Леся Нікітюк розпочала з гумористичного шоу "Розсміши коміка", де вона виступала з невеличкими комедійними сценами.