Показ мод – це одна з найочікуваніших подій в житті світової еліти. Особливо, якщо мова йде про весільні колекції, адже кожна світська левиця прагне підшукати для себе ідеальну сукню для особливого дня. Відтак десятки людей відвідали новий показ від Рronovias.

Читайте також: Весільні тренди: Zuhair Murad представив дивовижну елегантну колекцію

Елегантні та стильні, білосніжні та кольору айворі, зі шлейфами та пір'ям – чим тільки не дивувала дизайнери відомого бренду. Відтак сучасні наречені матимуть змогу обрати для себе сукню на будь-який смак, адже у Рronovias запропонували клієнтам і епатажні, і розкішні варіанти весільного вбрання.

Не обійшлось і без конфузу. Під час модного показу одна з моделей Victoria's Secret зійшла з подіуму та попрямувала не алеєю, а газоном. Манекенниця зрозуміла, що мала крокувати іншим шляхом, тому швидко виправила ситуацію. Однак кумедний конфуз здивував і насмішив гостей.

На модний показ завітали знані моделі. Зокрема, Ірина Шейк, яка вбрала одну із суконь бренду, та Рокі Барнс. Для кожного гостя Рronovias розробив спеціальні запрошення, до яких додав стильний букет з лаванди. Стильний захід також відвідали українські телеведучі Катя Осадча і Леся Нікітюк.