Декілька годин тому на відеохостингу YouTube з’явилось відео, як за Комаровим та його колегою біжать троє невідомих з вогнепальною зброєю. Дмитро попросив оператора опустити камеру та бігти, але на фоні пролунали вистріли, після чого об'єктив перемкнувся на лежачого в крові Комарова.

Читайте також: За приховану зйомку – смерть: Дмитро Комаров розповів про небезпечну зустріч із наркобароном

"Моїм українським друзям не пощастило", – так підписаний шокуючий відеоролик на YouTube-каналі ACTOR FIGHT, що перекладається як "Акторська битва".

Що сталось з Дмитром Комаровим – кілька годин тому було невідомо, але користувачі в соціальних мережах вже встигли обговорити різні версії появи відео: від справді нещасливого випадку до поганої акторської гри ведучого задля підняття рейтингів тревел-шоу.

Дивіться відео як підстрелили Дмитра Комарова в Бразилії:

Що насправді сталося?

Телеведучі програми "Сніданок" на "1+1" у ранковій програмі 20 березня підтвердили, що з Дмитром Комаровим все добре та отримали від нього відеозвернення.

"Привіт, дорогі друзі. Добрий ранок, добрий ранок у вас! У нас в Бразилії пізня ніч і от посеред ночі я за проханням "Сніданку" виходжу до вас на зв’язок, надсилаю це відео, щоб довести, що ми живі, ми здорові і з нами все добре. Вибачте, що вам довелось за нас попереживати і дуже дякую за таке тепле ставлення. Все добре. Через це відео встигли навіть мої рідні попереживати, але гарних новин багато. Ми скоро повертаємось в Україну, привозимо багато хорошого матеріалу. Сьогодні о 22:45 на "1+1" новий крутий випуск, тому все дуже добре. Всім велике дякую, до нових зустрічей!", – розповів здоровий і цілий Дмитро Комаров.

А що ж насправді сталось у телеведучого у Бразилії, шанувальники змогли побачити у новій серії тревел-шоу "Світ навиворіт" 21 березня о 22:45 на каналі "1+1". Новий випуск з пригодами у Бразилії вже з'явився на YouTube-каналі телепрограми. Як виявилось, це були всього лиш зйомки фільму, а кадри, які потрапили в мережу, були зроблені, коли Комарова навчали професії каскадера.

Поспішаю ще раз підкреслити: я живий і здоровий. На відео – кадри зі знімань, де я вчився працювати каскадером. А ось чому вони з'явилися в мережі, вирвані з контексту – це інше запитання. За умовами договору з бразильською командою кіношників, які організовували ці знімання, ми зобов'язувалися надати їм всі відзняті матеріали, тому що вони як актори теж беруть участь. Там їхні обличчя,
– прокоментував ситуацію Дмитро Комаров.

Ведучий доповнив, що кадри оприлюднив бразилець на ім'я Іван, який хотів перш за все "викласти" в YouTube себе як головного героя: "На відео він біжить за мною з пістолетом в ролі бандита. Він же – каскадер і організатор знімань. Зателефонував Івану з запитанням, навіщо він це зробив, і він відповів: "Це просто жарт". В принципі, по каналу видно, що там відоси зі знімань фільмів".

Дивіться випуск "Світу навиворіт" з Дмитром Комаровим у Бразилії: