Світлана Тарабарова перебуває на останніх місяцях вагітності. Вона очікує на появу другої дитини і насолоджується кожною миттю, коли носить під серцем свого малюка. На особистій сторінці в інстаграмі артистка ледь не щодня показує незабутні моменти.

Читайте також Світлані Тарабаровій – 30: пісні виконавиці, які принесли їй популярність

На черговому ролику, який співачка опублікувала у своєму профілі, вона зображена неймовірно щасливою. Тарабарова завжди несе шанувальникам лише позитивні емоції та заряджає хорошим настроєм на увесь день.

Знаменитість влаштувала енергійні танці під запальну музику посеред лісу. Вона позувала у легкій довгій сукні з квітковим принтом, яку поєднала із білими кросівками. Таке вбрання не змогло приховати чималий животик виконавиці. Вона вклала яскраве волосся рівно, а на обличчі зробила макіяж у природних відтінках.

У дописі Світлана зазначила, що "влітає" в свій день народження щасливою. Вона чітко зрозуміла: все залежить лише від неї та її настрою. Їй дуже подобається народжувати дітей, писати музику, співати для своїх шанувальників. Артистка наголосила, що любить та цінує кожного.