Вчора, 19 травня, Світлана Тарабарова розсекретила свій особливий стан. Вона очікує на народження другої дитини. Тепер артистка не приховує це і сміливо публікує світлини, де показує округлий животик. На її особистій сторінці в інстаграмі з'явилося чергове яскраве фото.

Читайте також: Світлана Тарабарова розповіла, як її ледь не побив таксист

Світлана багато уваги у своїй творчості приділяє темі України. Вона звертається у своїх піснях до захисників, які захищають кордони. Підтримує рідний народ у непростий час. Також Тарабарова і її сім'я поважають українські традиції на свята.

Вишиванка Світлани Тарабарової

Напередодні Дня вишиванки знаменитість похизувалася фотографією у національному вбранні. Вона позувала перед камерою у вишиваній сукні білого кольору та з чорними рукавами, на яких бачимо орнамент в оранжево-блакитних кольорах. Волосся артистка вклала рівно, а на обличчі зробила легенький макіяж.

Для мене вишиванка – не просто сукня. Це оберіг,
– написала в дописі співачка.


Вагітна Світлана Тарабарова у вишиванці / Instagram / @tarabarova

Що відомо про другу вагітність Світлани Тарабарової?

Світлана Тарабарова та її чоловік і продюсер Олексій Бондар очікують на появу другої дитини. Про це виконавиця розповіла, опублікувавши чуттєві світлини на інстаграм-сторінці. Вона намагалася приховати свій особливий стан від сторонніх очей і варто зазначити, що їй це вдалося. Та вчора, 19 травня, виконавиця вирішила поділитися із шанувальниками неймовірно радісною новиною.

Вперше зірка стала мамою 9 вересня 2018 року. Тоді у подружжя Світлани та Олексія народився син Іван.