Як Світлана Тарабарова розповіла ТСН, вона довго чекала на таксі. Коли ж авто приїхало, артистка зазначила, що поспішає. Та на слова жінки водій відреагував агресивно: від звичайного крику він ледь не перейшов до розправи.

Дивіться також: Зірка 90-их Лері Вінн заявив, що Олег Винник скопіював його образ

Приїхав таксист, запізнився, накричав на мене. А коли я сказала, що спізнююся, він повернувся і хотів мене вдарити,
– поділилась співачка.

Світлана Тарабарова зізналась, що завжди займає місце в машині на задніх сидіннях, тому їй вдалось швидко вибігти з таксі. Чоловік ще довго переслідував артистку, а перехожі лиш спостерігали за всім та навіть не думали заступитись за неї.

"Я завжди позаду сідаю, вискочила з авто, а він побіг за мною. Я кричала на всю вулицю, і мені було дуже боляче від того, що ніхто мені не допоміг… Мені було дуже страшно. Тому що він міг мене побити, міг що завгодно зробити", – додала вона.

Як відомо, Світлана Тарабарова – не єдина зірка, яка розповідала подібну моторошну історію, пов'язану з водіями таксі. Так, Злата Огнєвіч вже кілька років потерпає від переслідувань невідомого. Чоловік стверджує, що артистка – його дружина та заявляє на камеру, що їй не вдасться від нього позбутись. Дійшло до того, що він навіть познайомився з рідною сестрою Злати Огнєвіч. Співачка написала не одну заяву до поліції та з жахом розповідає про інциденти, пов'язані з нападником.