Відповідну заяву Лері Вінн зробив у програмі "Життя відомих людей", передає ТСН. Зірка 90-их розповів, що підлеглі Олега Винника не приховували, що запозичили його образ.

Цікаво: Актор Саймон Рекс заявив, що йому пропонували гроші за брехню про роман з Меган Маркл

"А нічого страшного, що Винник злизаний повністю з мене. При чому навіть не приховуючи цього. Ну, я це знаю, я спілкувався з людьми, які все це робили. Вони говорять: "А що, тобі шкода? Ти все одно, типу, там нічого не робиш". А нічого страшного, що костюмчик, манера – це я, тільки зразка, там, 1998-2000-х", – заявив Лері Вінн.

Окрім цього, він додав, що не проти записати спільну пісню з Олегом Винником на цю тему.

Пам'ятаєте, цей мем ходив: "Куди подівся Лері Вінн? І звідки взявся Олег Винник?". Я кажу, з цього приводу можу навіть пісню написати для дуету,
– пожартував він.Олег Винник та Лері Вінн / Фотопорівняння

Та насправді прихильникам Лері Вінна не варто очікувати повернення кумира на велику сцену. Артист заявив, що навряд чи знов захоче стати частинкою шоу-бізнесу.

Є момент, коли я абсолютно свідомо зрозумів, що надихався повітрям шоу-бізнесу.І просто відійшов і присів на лавку,
– розповів Лері Вінн.

"Лавкою" артист назвав івент-агентство, яке він заснував після вокальної кар'єри. Наразі Лері Вінн продовжує писати пісні для своїх колег по шоу-бізнесу та зізнається, що вперше у житті нікуди не поспішає.

Про успіх Лері Вінна та життя після вокальної кар'єри: дивіться в інтерв'ю