Іванка Трамп не боїться представляти Білий дім в інших країнах. Політик неодноразово здійснювала міжнародні поїздки сама, влаштовуючи зустрічі з впливовими колегами та очільниками держав. Наразі знаменита донька Дональда Трампа вирушила у заплановане турне Південною Америкою, де порушує питання права жінок та торговельної війни.

Читайте також: Іванка Трамп підкорила прихильників новою стрижкою: фото

5 вересня Іванка Трамп приїхала до міста Пурмамарке, що в Аргентині. Там вона зустрілась із губернатором Жерардо Моралесом та біженцями з Венесуели. У таборі мігрантів політик вручила гуманітарну допомогу та поспілкувалась з ними. А от серед урядовців Іванка Трамп презентувала проєкт, який допоможе розширити права та можливості жінок. На завершення візиту вона вирушила вулицями міста та відвідала крамниці, пекарні та виробництва з пошиття одягу, які очолюють аргентинки.

На особливу зустріч політик прийшла у блакитній сукні з яскравим квітковим принтом. Вбрання Іванка Трамп обрала з колекції Proenza Schouler, а його особливістю було чимале декольте, делікатно прикрите бантом. Замшеві туфлі на підборах завершили ефектний образ політика.

Цього разу Іванка Трамп вирішила зробити макіяж з акцентом на очі. Водночас прикраси з перлин додали до її вигляду ніжності.