Про це повідомляють на Recode.

Він також вважає, що AI (штучний інтелект) може допомогти знайти роботу багатьом людям з інвалідністю, – до прикладу, людям з порушенням слуху чи зору. Сатья також згадав додаток камери від Microsoft, яка описує власнику все побачене через камеру смартфона.


Сатья Наделла

Читайте також: В Google розкритикували історії про небезпеку штучного інтелекту

"Зараз розробка штучного інтелекту спрямована на допомогу людям і поліпшення їх можливостей. Навіть в самонавчальних системах багато рішень залежать від розробників. Ми повинні переконатися, що на цьому етапі в систему не потраплять упереджені або погані дані", – заявив Сатья Наделла.

Тому, якщо говорити іншими словами його заяву, – ступінь свободи штучного інтелекту завжди буде повністю залежати від людей.

Нагадаємо, що суперечка між двома відомими преставниками Кремнієвої Долини розгорнулась в той час, як Ілон Маск назвав штучний інтелект (artificial intelligence, AI) найбільшим ризиком та загрозою для людської цивілізації.

У свою чергу, Марк Цукерберг прокоментував слова Маска під час трансляції у Facebook і зазначив, що позиція засновника Tesla та SpaceX є "безвідповідальною" та що сам Маск є песимістом, якщо він так оцінує штучний інтелект.