Про це повідомляють на CNBC.

Свою думку він висловив під час трансляції у Facebook у неділю. Один з користувачів мережі запитав Цукерберга: "Я дивився останнє інтерв’ю з Ілоном Маском, у якому він сказав, що його найбільшим побоюванням щодо майбутнього є штучний інтелект. Що ви думаєте про AI (artificial intelligence) й те, як він може вплинути на світ?".

На таке провокативне запитання Марк Цукерберг відповів різко, та сказав, що люди, які висловлюють такі заяви, є песимістами і якщо вміти тримати контроль та обережність над технологіями, то все буде добре.

Повне відео з прямого ефіру у Facebook дивіться тут:

Я не розумію людей, які є песимістами і намагаються роздувати сценарії кінця світу. Це справді негативний підхід і у певному сенсі це досить безвідповідально.
Кожного разу, коли я чую про те, що штучний інтелект завдасть шкоди людству у майбутньому, я думаю: так, технології завжди можуть бути використані як для хорошого, так і для поганого.
Потрібно бути обережним щодо того, що саме ти створюєш, як ти це створюєш, і як воно використовуватиметься,
– відповів Цукерберг.

Очільник Facebook також додав, що оптимістично налаштований щодо штучного інтелекту і вважає, що у найближчі п'ять-десять років він значно покращить якість людського життя. Цукерберг також навів один приклад, як ця технологія вже допомагає діагностувати захворювання.

Нагадаємо, що генеральний директор Tesla та SpaceX Ілон Маск заявив, що штучний інтелект може стати "найбільшим ризиком для людської цивілізації".

Читайте також: Штучний інтелект Facebook створив власну мову без втручань програмістів