Для утеплення вікон підійдуть як спеціалізовані, так і підручні засоби, повідомляє 24 канал.

Читайте також Обираємо ідеальний обігрівач: плюси та мінуси різних приладів

Утеплення пластикових вікон

Пластикові вікна – найпопулярніший вид вікон наразі, і це не дивно – такий тип вікон має менше шпарин та пропускає менше холоду коштом подвійного скла. Та навіть такі надійні шибки можуть пропускати холод.

Для утеплення пластикового вікна підійдуть:

  • Гумовий ущільнювач – на кожному пластиковому вікні є чорний ущільнювач, який може з часом зіпсуватися. Його можна замінити, зменшивши таким чином протяги та міцніше зафіксувавши скло. Купити ущільнювач можна в будівельному магазині.
  • Малярський скотч, паперова стрічка – цими засобами можна заклеїти мікрошпарити та не допустити протягів через вікно.
  • Герметик – цей засвіб для вікон продається у будівельних магазинах та закриває всі шпарини. При цьому герметик є достатньо дорогим.

Як утеплити вікна / Фото Unsplash

Утеплення дерев'яних вікон на зиму

На відміну від пластикових вікон, дерев'яні аналоги пропускають значно більше протягів та холоду у вашу домівку, тому потребують ретельнішого утеплення.

Для того, щоб утеплити дерев'яні шибки, можна використати:

  1. Гумовий ущільнювач – цей засіб також підходить для дерев'яних вікон – він може закрити видимі шпарини та зменшити проходження протягів;
  2. Підручні наповнювачі – економний варіант для утеплення будь-якого вікна. Ви можете взяти вату, поролон, газетний чи туалетний папір, щоб закрити шпарини та мінімізувати протяги у вашому вікні;
  3. Парафін для вікон – цей спеціалізований засіб можна придбати в будмагазині. Такий парафін ретельно закриває всі мікротріщини та шпарини на дереві та позбавляє вашу домівку протягів та холоду.

Як утеплити вікна / Фото Unsplash