Дослідники в галузі медицини відкривають все нові факти про позитивний вплив бігу на мозок. Та найважливіше, що це підтверджують докази успішних людей, яким біг допоміг побудувати успішну кар'єру.

Читайте також: Біг кардинально продовжує тривалість життя, – вчені

Думки успішних людей про біг

Вольфранг Кеттерле

1. Вольфганг Кеттерле – фізик ядерник, лауреат Нобелівської премії з фізики, професор Массачусетського технологічного інституту бігає шість разів на тиждень. Насамперед вранці, впродовж години. Після пробіжки, розповідає фізик, він відчуває приплив енергії, стає більш стаю більш розкутим, і більш агресивним в контексті виконанні своєї роботи. Вольфранг також каже, що біг освіжає його голову, дозволяє краще сфокусуватися і працювати більш ефективно

Біз Стоун

2. Біз Стоун, співзасновник Twitter розповідає, що для нього біг – це медитація. Стоун розповідає, що під час бігу йому в голову приходять відповіді на ті важкі запитання. Каже, що під час бігу він найбільшпродуктивний.

Харукі Муракамі

3. Письменник Харукі Муракамі навпаки під часу бігу намагається не думати про щось конкретне, щоб голова відпочивала від думок, однак час від часу думки самі приходять йому в голову, і зазвичай, це дуже корисні ідеї.

Сер Джеймс Дайсон

4. Сер Джеймс Дайсон, винахідник, засновник і головний інженер компанії Dyson розповідає. що біг допомагає йому більш ширше дивитися на проблеми. І попри те, що більшість своїх винаходів він придумує у лабараторії, під час бігу йому в голову приходять важливі уточнення до ідеї, над якими він працює. Також за словами винахідника, біг допоміг йому зрозуміти, що максимум зусиль потрібно докладати саме в той момент, коли найважче і цей принцип він задіює у всіх сферах життя.