На початку розгорнутого секс-скандалу в Голлівуді Ума Турман також висловлювала свої думки, однак вона була дуже лаконічною та стриманою. І шанувальники ніяк не розуміли, що ж тримає актрису та не дозволяє їй сповна висловити свої емоції.

Читайте також: Вайнштейн збирав компромат на актрис, яких домагався, – ЗМІ

Однак в День подяки вона порушила своє мовчання з приводу секс-скандалу навколо голлівудського продюсера Гарві Вайнштейна.

В мережі Instagram зірка натякнула, що свого часу вона теж стала жертвою домагань. Ума додала хештег #metoo ("я теж"), під яким у соцмережах люди діляться власними подібними історіями.

"Щасливого Дня подяки. Сьогодні я вдячна за те, що жива, за всіх, кого люблю, і за всіх, хто має відвагу ставати на захист інших. Нещодавно я говорила, що серджуся, і в мене на те є кілька причин, #metoo, якщо цього й не можна помітити по моєму обличчю", − поділилася 47-річна актриса.

І тут вона сказала декілька слів про Вайнштейна.

"Я вважаю, що важливо забрати на це ваш час, бути справедливою, бути точною, отже… Щасливого Дня подяки всім! (Окрім тебе, Гарві, і твоїх паршивих конспіраторів – я рада, що все відбувається поволі – кулі ти не гідний) – не переключайтеся. Ума Турман", − додала акторка, натякнувши на продовження її зізнань.