Відеозапис пояснення артистки опублікував в Twitter журналіст Яшар Алі, який з нею і спілкувався.

Читайте також: Актор пообіцяв назвати усіх педофілів Голлівуду

Я зрозуміла, що коли говорю про щось в люті, я зазвичай шкодую про те, як це було сказано. Тому я чекаю, щоб моя злість пішла. І коли я буду готова, я скажу, що повинна сказати,
– неабияк заінтригувала своєю відповіддю Турман, роблячи паузи перед кожним реченням і демонструючи явне роздратування.

Пост Алі справді став вірусним, набравши понад 200 тисяч лайків. У коментарях користувачі позаздрили вмінню Турман стримувати себе.

До слова, Ума Турман знімалася в таких фільмах як "Кримінальне чтиво", "Вбити Білла" і "Вбити Білла 2", а власне продюсером цих стрічок виступив скандальний Гарві Вайнштейн, якого звинувачують у сексуальних злочинах щонайменше 20 кіноактрис. Саме за участю у кінострічках Вайнштейна, Турман зазнала найбільшої слави. В Голлівуді неодноразово подейкували, що між продюсером та актрисою було щось більше, ніж професійні стосунки.


Ума Турман і Гарві Вайнштейн

Нагадаємо, що у секс-скандал охопив вже велику кількість відомих голлівудських зірок, від яких шанувальники та вся спільнота Голлівуду була в невимовному шоці. За останніми даними, за сексуальні домагання та згвалтування звинучаються таких постатей як Гарві Вайнтшейна, Кевіна Спейсі, Бретта Ретнера, Дастіна Хоффмана, Джанні Версаче, Стівена Сігала та Девіда Блейна.