Імпортувати листи, контакти і особисті папки можуть як нові користувачі (відразу під час створення скриньки), так і вже зареєстровані (запустивши збір пошти в налаштуваннях своєї скриньки @UKR.NET). Процедура імпорту проста і включає всього два кроки: підключення зовнішньої скриньки і нескладні налаштування процесу.
Читайте також: Після звістки про заборону "ВКонтакте" нечуваного успіху зазнали Facebook і Google+
Як імпортувати пошту з інших email-сервісів: інструкція @UKR.NET
Увесь збір пошти відбувається у фоновому режимі: перенесення даних триватиме, навіть якщо закрити вікно імпорту, вийти з поштової скриньки або вимкнути комп'ютер. Керувати процесом – призупинити, відновити або скасувати його – можна в розділі "Стан імпорту". Там же доступна статистика перенесених даних, історія імпорту і прогноз часу, потрібного для перенесення усіх необхідних даних.
Читайте також: ТОП-5 сайтів, якими користуються українці: неочікувані дані
Як повідомляють в компанії "УКРНЕТ", тренд вже визначено – частка російських поштових служб буде скорочуватися. Якщо в квітні в середню добу російські поштові веб-сервіси використовував майже кожен другий e-mail користувач в Україні, то в червні – 17,5%. За два місяці середньоденна аудиторія російських поштових сервісів скоротилася втричі. Тому реалізація імпорту пошти з удосконаленою логікою – ринкова необхідність. Важливо, щоб українські користувачі не втратили свою пошту через введені обмеження і могли швидко і просто перенести її на український поштовий сервіс. У найближчих планах – реалізація сервісу пошти на корпоративному домені.