Про це свідчать результати дослідження Kantar TNS CMeter.
Так, згідно з даними дослідження, 17 травня денне охоплення українських ресурсів ukr.net, i.ua та meta.ua в порівнянні з показниками минулого тижня також зросло на 32%, 35% і 36% відповідно.
Читайте також: IT-фахівці з Канади хочуть створити альтернативу "ВКонтакте"
Денне охоплення українських сайтів після оголошення про заборону російських сайтів
Зазначимо, що такий приріст є різним і різних регіонах України.
"Найбільше Facebook росте на сході України через початкові низькі показники; ідентична ситуація з Ukr.net. Швидше за все, на нововведення реагують користувачі у віці 14-20 років: вони дають найбільший приріст в аудиторії Facebook. Поки що ця категорія користувачів обійшла увагою Ukr.net", – мовиться в дослідженні.
Водночас продовжує бити рекорди охоплення і браузер Opera.com. Адже він дозволяє отримувати доступ до сервісу в разі його блокування зі сторони провайдерів.
Нагадаємо, в Україні заборонили соцмережі "Вконтакте" та "Однокласники" та інші російські ресурси терміном на 3 роки. Указ про введення в дію відповідного рішення РНБО Петро Порошенко підписав 16 травня. І вже 17 травня, після публікації в "Урядовому кур'єрі", рішення про заборону російських ресурсів набуло чинності.
Загалом санкції запроваджено щодо 1228 фізичних осіб та 468 – юридичних. Серед них російські авіаційні компанії та банки, підприємства, які працюють в окупованому Криму.